Brook Preloader

Hizmetlerimiz

Tasarım, 3d görselleştirme, internet çözümleri, proje geliştirme

Tasarım
2d ve vektörel tasarım

Marka görsel çözümleri ve kurumsal firma kimlik hizmetlerinde profesyonel ve deneyimli ekibimizle tüm işlerinizi sahiplenerek yapan hizmet anlayışını sunuyoruz.

Sosyal ağ çözümleri
Facebook, instangram, twitter ve web sitesi çözümleri
Facebook, instangram, twitter gibi tüm sosyal ağ projelerinizi en kaliteli seviyede doğru hedef kitle ve doğru stratejik çözümlerle kendi bünyemizde bulunan grafik ve tasarım ekibi ile amacına ulaştırıyor ve internet mecrasında ihtiyacınız olan tüm hizmetleri tek kalemde size sunup ios ve android tabanlı aplikasyon gereksinizmlerini karşılıyoruz.
3d Görselleştirme
3d sunum, animasyon, modelleme ve stand tasarımı

Deneyim ve tecrübe sahibi ekibimizle tüm 3d görselleştirme, animasyon, modelleme ve mimari çizimlerde destek veriyoruz. Verdiğimiz hizmetleri en üst seviyede kalite ve sunum teknikleri ile sizi ve müşterilerinizi etkilemeye talibiz. Etkinliklerinizde ve fikirlerinizde size görsel olarak en doğru şekilde sunum kolaylığı sağlıyoruz.

Proje geliştirme
Yenilikçi ve doğru hedef kitle için yaratıcı çözümler
Hayata geçmiş yada henüz emekleme döneminde olan tüm yenilikçi ve interaktif projelerinizi dinliyor, değerlendiriyor ve size en doğru çözümleri sunuyoruz. Projenizi doğru ve güvenilir bir iş ortağı ile hayata geçirip projenizin tüm ihtiyaçlarını aynı elden noktadan çıkartıp tüm kalemlerde destek oluyoruz.

Stant üretimi, uygulama, etkinlik çözümleri, depolama hizmeti, dijital baskı

1
Stand Tasarımı
Deneyimli tasarımcılarımız ile bütçenize ve hedef kitlenize uygun fuar, etkinlik, tanıtım stantları tasarlıyoruz .
2
Stand Üretimi
Kaliteli, estetik ve yenilikçi malzemeler ile size harika standlar üretiyoruz.
3
Stand Lojistiği
Stant üretim ve uygulamanın en can alıcı noktası lojistik çünkü zaman bizim en kıymetli malzememiz. En muhteşem stant da olsa doğru zamanda doğru yerde olması gerekir. Biz bunun sözünü veriyoruz.
4
Stand Depolama
Standınız neredeyse deponuzda orada. Siz sadece istediğiniz alanı belirleyin. Standınızı özenle ambalajlar ve güvenle deponuza taşırız. İsterseniz standınızı kendi depomuzda en uygun koşullarda muhafaza ederiz.

Ekibimiz

Takım arkadaşlarımız

4

Desingher
3

Social Media Content Management
2

IT Director
1

Director
creative-sketches-drawings-using-everyday-objects-17

Junior designer

İş Ortaklarımız